Tel : 0 537 359 25 05

Kurumsal

      1986 Yılında Edirne / Keşan’da “Duman Yufka” ismiyle iki ortaklı olarak kurularak (İsmail Duman ve Efrail Duman) faaliyetine başlayan işyeri ilk olarak 40 m2’lik kapalı alanda sadece yufka imalatı yapmıştır.

      1997 yılına kadar büyüyerek faaliyetine devam eden işyeri bu yıllarda şirketleşmeye gitmiştir. (Duman Kardeşler Gıda İhtiyaç Maddeleri Ltd. Şti.)

      Şirketin iki kurucusu şirket ortağı olmuş ve aile şirketi statüsünde faaliyetine devam etmiştir.

      Şirket statüsüne kavuşmasının ardından hizmet alanını Keşan ilçesinden çevre İl, ilçeler ve sınır ülkelere (Yunanistan, Bulgaristan vb.) kadar genişletmiştir.

      Bu aşamadan sonra ürün çeşitliliğini arttıran şirket (sigara böreği, paçanga, kadayıf ve benzeri unlu mamuller) imalat alanını 150 m2’ye çıkartarak bünyesine 3 satış noktası daha ilave etmiştir.

      2011 yılında kurucu ortaklardan İsmail Duman ve Efrail Duman tüm yetkiyi aynı zamanda oğlu olan Selim Duman’a devrederek işletmenin daha dinamik bir yapıya kavuşmasını sağlamışlardır.

      Şuanda aile bireylerinin de aktif olarak çalışmaya devam ettiği ve bünyesinde 15 personele istihdam sağlayan şirket her geçen gün özellikle yurtdışındaki pazar payını arttırarak bölge ve ülke ekonomisine değer katmaya devam etmektedir.
      Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti, kaliteli ve temiz üretim, memnun tedarikçiler, daha çok istihdam ve çevre bilinci gibi öncelikli ilkelerinden ödün vermeden faaliyetini ve hizmetlerini sürdürmektedir.